Be Alive to agencja marketingu bezpośredniego działająca w obszarze B2B oraz agencja sportowo-eventowa. Zajmujemy się kompleksową organizacją wydarzeń biznesowych w Polsce i na całym świecie w trzech obszarach : Incentive Travel, Eventy oraz Sport dla Firm.

Firma powstała w 2014 roku i jest kontynuacją wieloletniego doświadczenia w branży turystycznej,  zamiłowania do podróżowania i aktywnego, pełnego pasji życia jej założycielki.

Nasze programy tworzymy zawsze w oparciu o bliską współpracę z klientem końcowym, umiemy słuchać i określać potrzeby. Nasze projekty cechuje dbałość o detale, profesjonalizm
i troska o każdego klienta.

Chcemy być Państwa zaufanym partnerem biznesowym i prywatnym Travel Concierge.

Kochamy sport, dlatego nie tylko reprezentujemy duże imprezy sportowe na świecie, ale również organizujemy własne.

Jesteśmy zespołem, na którym można polegać!

Jesteśmy licencjonowanym biurem podróży wpisanym do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych Województwa Mazowieckiego pod numerem 1555.

Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową ERGO Reiseversicherung AG o numerze G/2020/2001383

Nasze wartości to

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Podróżujemy odpowiedzialnie, bo chcemy się cieszyć pięknem naszej planety. Miejsca, które zwiedzamy pozostawiamy w stanie nienaruszonym, angażujemy się w projekty lokalne, realizując potrzebę niesienia pomocy innym, ochrony środowiska naturalnego, zwierząt i rdzennej kultury.

SMAK ŻYCIA

Chcemy obcować z miejscami niezwykłymi, czerpać energię z podróżowania, kontaktu z przyrodą, kochamy poczucie wolności, jakie daje nam podróżowanie, nie zatrzymujemy tego dla siebie – przekazujemy i zarażamy innych chęcią do odkrywania życia i świata. Uwielbiamy proste i intensywne przyjemności.

SPOTKANIE

Każda podróż daje okazję do wielu spotkań, każda podróż wpływa na nas, zmienia, nie pozostawia obojętnym, poszerza horyzonty. Każde spotkanie to nowe doświadczenie, dzielimy się swoją pasją, inspirujemy do ciekawego życia, każda podróż nas wzbogaca dzięki miejscom, które widzieliśmy i ludziom, których spotkaliśmy na swojej drodze.

Dokumenty do pobrania