Ekologia z impetem wkroczyła w nasze codzienne życie. Zdrowa żywność, fit lifestyle, ubrania z naturalnych materiałów, segregacja śmieci, ochrona środowiska, offetting, czy drugie życie starych rzeczy to ekologiczny trend, który staramy się promować podczas naszych eventów. 

Ekologii nie powinniśmy traktować jak mody, która wkrótce przeminie, tylko jako sposób na życie i styl, który powinien zagościć u nas na stałe. Ekologiczne postepowanie zmusza do zmiany sposobu myślenia ludzi i głębszej jego analizy, która to z pewnością przyniesie długofalowe korzyści każdej ze stron.

Biznes społecznie odpowiedzialny to działalność, w której organizacja bierze współodpowiedzialność za wpływ na wszystkie otaczające ją aspekty życia.  Do takich działań z pewnością należą organizowane dla Państwa, zgodnie z zasadami ochrony środowiska realizowane przez nas ECO Eventy.

Przedstawionymi w prezentacji pomysłami, będącymi kwintesencją działań ECO, pragniemy dotrzeć do zwolenników ekologii i przyczynić się do zmniejszenia szkód środowiska zarówno na samym spotkaniu jak i w życiu codziennym ich uczestników.

Wszystkie realizacje firmy Be Alive są przygotowywane zgodnie z zasadami poszanowania środowiska naturalnego. W trakcie ich realizacji będziemy dążyć do redukcji użycia lub całkowitej eliminacji materiałów wyprodukowanych z tworzyw sztucznych, w szczególności opakowań jednorazowych.

Realizując dla Państwa program budujemy również świadomość ekologiczną wśród podwykonawców.

 

Oferujemy szeroka gamę programow ekologicznych, m.in.:

  • BUDOWANIE ULI
  • HOTELE DLA OWADÓW
  • BUDOWANIE BUD DLA PSÓW
  • DOMKI LĘGOWE DLA PTAKÓW
  • SADZENIE LASÓW
  • ZBIERANIE SMIECI